Misfit Swarovski Shine – Smart Zegarek z wyższej półki.

Misfit Swarovski Shine – Smart Zegarek z wyższej półki.

Pierwsze dziecko współpracy MISFIT z Austriackim producentem ekskluzywnej biżuterii i zegarków SWAROVSKI: Misfit Swarovski Shine.

Obydwie firmy postawiły sobie za cel połączenie mody z fitnesem a więc naszym zdrowiem. Firmy udowadniają, że ten wodoodporny, mierzący jakość naszego snu oraz aktywność w dzień zegarek nie musi być nudny – więcej, może być doskonałym uzupełnieniem wieczorowej sukni. Klienci ceniący sobie jakość i prestiż powinni być zadowoleni.

Od razu widać, że zegarek nie jest dla każdego. Klient ma do wyboru: kryształowo czystą tarczę lub tarczę o zabarwieniu fioletowym – wyposażoną w funkcję ładowania baterii dzięki energii promieni słonecznych. Bateria pozwala nieprzerwanie działać przez 6 miesięcy. Każdego dnia zegarek gromadzi dane odnośnie ilości wykonanych kroków, dystansu który pokonujemy, spalonych kalorii oraz jakości i długości snu.

Misfit Swarovski Shine został po raz pierwszy pokazany na targach CES 2015 i można go już zamawiać na stronie misfit.com. Ceny zaczynają się od 169,88 USD. Dostępne są także akcesoria Swarovski uzupełniające ten zegarek. Ceny zaczynają się od 69,99 USD. Svarowski zapowiada, że zegarek bę sotępny w salonach na wiosnę: na początek w USA, Hong-Kongu oraz Chinach.

Więcej informacji na Swarovski.com.

Bernard

Źródło: www.9to5mac.com

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>